• one
 • two
 • three
i mirëpritur

certifikatë

Shuma Lorem IP

Rreth nesh

Ningbo Kangdi Hidraulikë Co, është një ndërmarrje e përbashkët me kryeqytetet e pasura. Kompania e specializuar në prodhimin e ndjeshme presion të lartë nyje tub që janë të shpërndara të brendshëm dhe eksport në Francë, Itali, Azia Juglindore dhe Hong Kong.

Kompania përdor UNIFLEX sebific kanal makina burking dhe fije makina shërimin nga Gjermania dhe CNC makina, multi-aks makinat automatike, lathes frëngji, si dhe fije rul në prodhimin tonë. Gama e produkteve tona përfshin nyje sebific kanal, lloji card-mbuluar nyjeve tub çeliku, standarde joints amerikane-English tranzicionit, si dhe grupe të plotë të përbashkëta sebific kanal, të cilat janë standardizuar nga ISO9001: 2000.

Mëso më shumë

Çfarë bëjmë ne

Shuma Lorem IP
 • Lidershipi i shquar
  Lidershipi i shquar
 • ekzekutimi efikas
  ekzekutimi efikas
 • përgjegjësi
  përgjegjësi

tona techlogies

Ningbo Kangdi Hidraulike Co, Ltd, është ngjitur në skenik Dongqian Liqenit Scenic Area, duke mbuluar një sipërfaqe prej më shumë se 6.000 ㎡. Ai gëzon pamje të bukur natyrore, transporti i përshtatshëm dhe një vend të favorshme gjeografike, duke qenë 15 kilometra nga Aeroporti Ndërkombëtar Ningbo, dhe më pak se 20 kilometra nga Beilun Port. Ajo është një prodhues i specializuar e brendshme e pajisje hidraulike tub me gati një dekadë të përvojës prodhimit.

Shtrirja funksionimin e kompanisë përfshin të gjitha fushat e ndryshme të sistemit hidraulik, të cilat përfshijnë hoses hidraulike, pajisje gete, adapters, valvola hidraulike solenoid, dhe pjesë të importuara vulën e materialeve të ndryshme, nivelet e presionit dhe normat dimension. Produktet janë përdorur në sistemet hidraulike dhe të lëngjeve përcjellë në makineri metalurgjik, naftës, minierave, kimike e ndërtimit, bujqësisë, tekstilit, anije detare, hapësirës ajrore, ushtarake, argëtuese elektronike, farmaceutike, dhe industri ushqimore.

produktet

Shuma Lorem IP

Produkte

Hetim për çmimore

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

 • Dërgoni një email
 • kontakt

  • Ningbo Kangdi Hidraulike Co, Ltd
  • 0574-28852366
  • chendaniel888@sina.com
  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

  WhatsApp Online Chat !