• one
 • two
 • three
Добредојдовте

сертификат

Дома IP суми

за нас

Ningbo KangDi хидраулика копродукции, е заеднички потфат со богата метрополи. Фирмата специјализира во производство чувствителни висок притисок цевка зглобовите кои се широко распространети и за домашните и за извоз во Франција, Италија, Југоисточна Азија и во Хонг Конг.

На компанијата користи UNIFLEX sebific канал burking машини и конец лекување машини од Германија и ЦНЦ машини, мулти-оската автоматски машини, бедем стругови, како и конец ролери во нашето производство. Нашите производи се движат вклучува sebific канал зглобовите, картички покрив челични цевки зглобовите, американско-англиски стандард транзиција зглобовите, како и целосно заеднички sebific канал четири, што се стандардизирани од страна на ISO9001: 2000.

научи повеќе

што правиме

Дома IP суми
 • Надмоќна лидерство
  Надмоќна лидерство
 • ефикасно извршување
  ефикасно извршување
 • Одговорност
  Одговорност

нашите techlogies

Ningbo Kangdi Хидраулични копродукции, Ltd е во непосредна близина на сценско Dongqian Езеро Scenic Површина, на површина од повеќе од 6.000 ㎡. Таа ужива во прекрасни природни пејзажи, удобен транспорт и поволна географска локација, се 15 километри од меѓународниот аеродром Ningbo, а помалку од 20 километри од Beilun пристаниште. Таа е специјализирана домашниот производител на хидраулични цевки фитинзи со речиси една деценија на производство искуство.

работа обемот на компанијата вклучува сите различни области на хидрауличниот систем, кои вклучуваат хидраулични црева, црева фитинзи, адаптери, хидраулични електромагнетниот вентили, а увезени печат делови од различни материјали, нивото на притисок и димензија норми. На производи се користат во хидраулични и течност за системите за пренесување во металуршкиот машини, нафта, рударството, градежништвото хемикалии, земјоделството, текстилната, морски бродови, воздушната воена, електронска забава, фармацевтската и прехранбената индустрија.

производи

Дома IP суми

производи

Прашање за Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

 • Испрати е-маил
 • контакт

  • Ningbo Kangdi Хидраулични копродукции, ООД
  • 0574-28852366
  • chendaniel888@sina.com
  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  WhatsApp Online Chat !